Львів’янка Наталія Морквич виборола “золото” на чемпіонаті Європи з парафехтування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янка Наталія Морквич виборола “золото” на чемпіонаті Європи з парафехтування
09 Березня, 18:42

Львів’янка Наталія Морквич виборола “золото” на чемпіонаті Європи з парафехтування

Львів’янка Наталія Морквич разом з Євгенією Бреус, Надією Дьолог та Ольгою Єсіною вибороли золото у командних змаганнях з фехтування на шаблі. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

“Континентальна першість триває в Парижі. У перший день Наталія в особистих змаганнях на шаблі недотягнула до медалі, програвши у вирішальному бою з рахунком 14-15. Але у командній шаблі Наталя Морквич разом з Євгенією Бреус, Надією Дьолог та Ольгою Єсіною вибороли золото”, – йдеться у повідомленні.

Також на цьому ж чемпіонаті Європи чоловіча команда з фехтування на шаблях завоювала «золото». У складі переможного квартету виступали спортсмени Львівщини Андрій Демчук та Антон Дацко, а також черкащанин Артем Манько та миколаївець Дмитро Серьоженко.
Окрім того, спортсмен Андрій Демчук у фехтуванні на шаблі виборов срібну медаль, а у чоловічій рапірі категорії А – «бронзу».
Антон Дацко у фехтуванні на шаблі завоював «бронзу».

«Усі троє спортсменів є представниками Львівського регіонального центру «Інваспорт», Андрій Демчук тренується під керівництвом Нікуліна Віктора, Антон Дацко – Колеснікової Світлани, а Наталія Морквич – Світлани та Пилипа Колеснікових,» – нагадує начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Відео