Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янка придумала альтернативу перуці для онкохворих жінок
16 Вересня, 13:01

Львів’янка придумала альтернативу перуці для онкохворих жінок

Львів’янка Діана Гайворонюк виготовляє бандани для онкоодужуючих жінок, які після хімії втратили волосся. Такий головний убір жінка назвала бандіанкою, повідомляє Zaxid.net.

Все розпочалося, коли Діана дізналася про свій діагноз, – карциному молочної залози. Жінка зрозуміла, що залишиться без волосся. Тоді за порадою звернулася до свого перукаря і разом із ним пішла купувати перуку.

“Ми зайшли в один магазин, я побачив тканину. І тут виникла ідея: ми зробимо бомбезну бандану. В мене є накладні пасма волосся. Ми пришиємо їх до тканини. Це буде надзвичайно круто, стильно та модно”, – каже співавтор ідеї, власник студії краси Володимир Кульбацький.

Такий головний убір сподобався й багатьом іншім онкохворим жінкам.

“Мене почали просити зробити таку бандану. І коли я почала відновлюватися, то зрозуміла, що потрібно робити їх”, – згадує Діана Гайворонюк.

Бандіанка – це бандана з натуральної тканини, до якої пришите штучне волосся. Жінки можуть обрати собі до смаку: тканину, структуру та колір волосся. У догляді вона невибаглива. Є хорошою альтернативою перуці. А ще – пасує як до класичного, так і спортивного стилю. Реалізовувати проект Діані допомагає громадська спільнота “Жити зараз”.

“Мені б дуже хотілося, щоб якомога менше жінок зверталися за бандіанками. Тому що розумію, коли в мене закінчиться їхнє виробництво, всі вилікуються, у всіх буде все нормально”, – говорить жінка.

Замовити бандіанку можна на сторінках ініціативи у фейсбуці та інстаграмі. Усі за однією ціною – 350 грн. Отримані від продажу гроші Діана витрачає на пошиття нових бандан та благодійність.

Фото: соціальні мережі.

Схожі новини