Львів’янка стала віцечемпіонкою Європи з велоспорту | Львівська мануфактура новин
Львів’янка стала віцечемпіонкою Європи з велоспорту
14 Серпня, 14:41

Велосипедистка Олена Старікова учора, 13 серпня, виборола срібло на чемпіонаті Європи у Мюнхені. Олена фінішувала другою у гонці гіт на 500 метрів. Випередила українку лише німкеня Емма Хінце. Попереду в львів‘янки ще змагання зі спринту. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Олена Старікова – спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту. Торік велосипедистка виборола срібло Олімпійських Ігор.

Зауважимо, це друга медаль Старікової у кар’єрі на рівні континентальних першостей у “гіті”. У 2019 році вона стала віцечемпіонкою змагань на Європейських іграх.

За зайняте призове місце Олені передбачена нагорода у розмірі 12 500 гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.