Львів’янка виборола “золото” на чемпіонаті України з легкої атлетики | Львівська мануфактура новин
Львів’янка виборола “золото” на чемпіонаті України з легкої атлетики
30 Січня, 13:58

В Сумах проходить Командний чемпіонат України з легкої атлетики. Про це розповіли у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.

В перший змагальний день, 29 січня, львівські легкоатлети вибороли 5 медалей: золоту, дві срібні і дві бронзові.

“Золото” для Львівщини здобула Орися Дем’янюк (команда – ЛШВСМ). Вона з результатом 4:29.68 виграла забіг на 1500 м серед жінок. Юна Уляна Рачинська стала бронзовою призеркою чемпіонату. Дівчина відстала від досвідченої спортсменки менш як на дві секунди (команда – КЗ “ДЮСШ ім. О. Дем’янюка”) – 4:31.66.

“Срібло” львівські легкоатлети вибороли як серед чоловіків (Роман Ростикус – 5:43.89, командна – ЛШВСМ), так і серед жінок (Вікторія Дуткевич – 6:57.11, команда – ЛШВСМ) в бігу на 2000 м з/п.

Ще одну бронзову нагороду виграла Ірина Коваль у спортивній ходьбі на 5000 м серед жінок (24:00.82). Вона представляє команду КЗ “ДЮСШ ім. О. Дем’янюка”.

Ще декілька легкоатлетів з Львівщини були близькими до подіуму. Зокрема Максим Андрухів і Марія Алєйнікова стали четвертими в бігу на 60 м з/б і стрибках у висоту, відповідно. Станіслав Козак  прибіг п’ятим у бігу на 2000 з/п, а Анастасія Матвійок – шостою у стрибках у висоту.

Завершаться змагання сьогодні, 30 січня.