Львів’янку Людмилу Калабуху номінували на премію за книгу про війну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янку Людмилу Калабуху номінували на премію за книгу про війну
22 Лютого, 15:21

Львів’янку Людмилу Калабуху номінували на премію за книгу про війну

Книгу львівської письменниці, бізнес-тренерки, блогерки, авторки колонок на LMN Людмили Калабухи номінували на премію ЛЬВОВА – МІСТА ЛІТЕРАТУРИ ЮНЕСКО 2022-2023. Зробила це директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука Тетяна Пилипець.

Винагорода переможцю 100 тис. грн, і Людмила оголосила, що у випадку перемоги її книги, всі гроші віддасть на ЗСУ.

Нова книга Людмили «Зробіть НАВПАКИ: життя та продажі ДО і ПІД ЧАС ВІЙНИ» стала бестселером одразу після того, як авторка зробила анонс про її вихід на своїх сторінках в соцмережах. Довелося поспіхом додруковувати додаткові 2 тисячі примірників, зізнається Людмила Калабуха.

Книги авторки – це інструкції з ефективної комунікації та переговорів з клієнтами, підлеглими, партнерами, колегами по роботі, написані в жанрі нон-фікшн. У кожній — сотні історій реальних людей, розказані так, ніби авторка сидить навпроти і оповідає це особисто вам.

Нагадаємо, Людмила Калабуха – почесна амбасадорка ООН з розвитку жіночого підприємництва, Краща Бізнес Блогерка України 2019, експертка ЗМІ. Її 2 попередні книги з 2017 року тримаються в топ-продажів в усіх інтернет-книгарнях України і зібрали безліч номінацій та нагород.

Зокрема перша книга «Почніть говорити «НІ» увійшла в ТОП-10 Кращих книг України 2017 за версією Всеукраїнського рейтингу, готується до друку 11 видання.  Друга книга «Коли говорити «ТАК» – Краща Книга України 2020 «Вибір читачів» за версією КВU Awards 2020.

«Як мені вдається викликати такий відгук в серцях читачів? А це тому, що за 29 років в продажах я навчилася слухати, а, головне, чути людей. І люди, яких посилає мені доля – неймовірні. Я щаслива, що моя читацька аудиторія настільки велика! І кожний знаходить у моїх книгах щось своє», — розповідає Людмила Калабуха.

Коли авторка готувала до друку нову книгу, на обкладинку вирішила помістити три відгуки своїх читачів з десятків, що отримує щодня після 24.02. Це, каже, найважливіші відгуки у її житті.

– Сестра їздила в Харків і знайшла вашу книгу про «НІ» на руїнах гуртожитку! Все згоріло, а вона лежить, зовсім як новенька! І де, на Салтівці, де взагалі жах. Передасть мені у Францію, де я зараз.

Харків.

– Не повірите, коли тікала з міста, взяла лиш одну книгу – вашу!

Нова Каховка

– Бачу, що ваші книги взяли з собою всі. Навіть ті, що не мали місця, куди їх запхати. Я в тому числі. Бо знала, що книги будуть рятувати від депресії та допоможуть заробляти.

Суми.

Про що ця книга?

Відповіді на запитання від людей, які встояли попри всі довоєнні та воєнні випробування, які встояли. Які змогли зрозуміти:

• Як знаходити правильні рішення та можливості навіть там, де їх нема

• Як повернути те, що здавалося б, безнадійно втрачено

• Як припинити картати себе за помилки й пережити втрати, образи та зраду

• Як знайти те, що давно шукаєте

• Як вижити

• Як жити.

 

 

Відео