Львівʼянці за підтримку збройної агресії росії повідомили про підозру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівʼянці за підтримку збройної агресії росії повідомили про підозру
16 Серпня, 16:04

Львівʼянці за підтримку збройної агресії росії повідомили про підозру

На Львівщині викрили ще одну пропагандистку, яка підтримувала збройну агресію рф. Як повідомили у пресслужбі СБУ Львівщини, мешканка Львова в одній із заборонених соціальних мереж постила проросійський контент. Жінка публічно підтримувала наративи російської пропаганди, заперечувала війну та поширювала дописи, що принижують честь та гідність українців.

У соціальній мережі вона «дружила» переважно з громадянами рф, учасниками збройної агресії та прихильниками кремля. «Друзі» підтримували та співчували жінці, яка проживає поміж бандерівців. Під час обшуків за місцем проживання зловмисниці, правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

Їй вже повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 – виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників.
  • ч. 1 ст. 161 – порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Триває слідство.

Відео