Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’яни хочуть позбавити премій посадовців мерії
07 Лютого, 13:58

Львів’яни хочуть позбавити премій посадовців мерії

У Львові вимагають скасувати великі премії посадовцям міськради. Таку петицію зареєстрували не так давно, та вона вже назбирала потрібні 500 голосів. Тепер її має розглянути сесія Львівської міськради. Про це повідомляє Львівський портал.

Відповідну петицію 9 грудня зареєструвала львів’янка Юлія Найчук. Вона вимагає скасувати 200%-400% премії для працівників Львівської міськради, а також анулювати так званий преміальний бюджет – 260 млн грн із загального бюджету міста. Ця сума становить більше третини усього фонду оплати праці.

Львів’янка наголошує, що ці кошти можна спрямувати у сфери, де це справді необхідно, або зберегти для використання у разі загострення війни на сході України та пандемії.

Петиція зібрала вже понад 500 підписів. Саме стільки потрібно для того, аби депутати розглянули її на сесії Львівської міськради.

Нагадаємо, що в листопаді 2021 року депутати львівської міської ради прийняли ухвалу, яка надає можливість отримувати премії розміром 400% від свого окладу. До того часу, працівники мерії могли отримувати щомісячні премії, розмір яких становить 200% від їхнього посадового окладу.

Схожі новини