Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Львів’яни самі знають, які зміни їм потрібні»: УГП обговорює з мешканцями міста їх «Район майбутнього»
10 Вересня, 15:29
logo-black

«Львів’яни самі знають, які зміни їм потрібні»: УГП обговорює з мешканцями міста їх «Район майбутнього»

Ірина Петришин

Вчора, 9 вересня, Українська Галицька партія зустрілася з мешканцями Франківського району Львова для обговорення їхнього “Району майбутнього”. Це вже друга зустріч партійців з жителями міста. Напередодні вони відвідали сихівчан.

Представники партії створили новий проєкт “Мій район майбутнього”, завдяки якому планують покращувати життя округів міста зі середини. Тепер мешканці Львова зможуть поділитися своїми ідеями для розвитку району чи описати проблеми, з якими вони стикаються.

“Перша зустріч відбулася з жителями Сихівського району. Разом ми напрацювали близько 15 ідей для покращення цього району. Люди поділилися та передали свої думки до тих, хто відстоюватиме вже їхні інтереси у міській раді. Франківський район має великий потенціал для розвитку, добре, що його мешканці є активними та діляться своїми ідеями для покращення округу”,- розповідає LMN член команди УГП Юрій Ломіковський.

mij-rajon-majbutnoho-shekhlovych-akvapark-lviv-9-veresnia-2020-6
Мій район майбутнього (Шехлович), Аквапарк, Львів, 9 вересня 2020
mij-rajon-majbutnoho-shekhlovych-akvapark-lviv-9-veresnia-2020-5
Мій район майбутнього (Шехлович), Аквапарк, Львів, 9 вересня 2020

Кожний округ міста відрізняється своїми деталями – це ділянки, про які знає тільки житель цього району. Ці місця потребують окремої уваги, їх варто покращувати та розвивати, зазначають організатори. У Львові потрібно напрацьовувати системні рішення, які будуть відчутні на всіх рівнях: транспорт, освіта, культура, сфера інвестицій та підприємництва.

“Найкраще у цьому проєкті те, що ми напряму спілкуємося з львів’янами, адже саме вони знають, які зміни їм потрібні. Вони розповідають про проблеми та можливі варіанти їх вирішення. Це набагато краще та ефективніше, ніж коли все виконує лише центральна влада”,- говорить  Тома Прохасько з УГП. 

mij-rajon-majbutnoho-shekhlovych-akvapark-lviv-9-veresnia-2020-3
Мій район майбутнього (Шехлович), Аквапарк, Львів, 9 вересня 2020
mij-rajon-majbutnoho-shekhlovych-akvapark-lviv-9-veresnia-2020
Мій район майбутнього (Шехлович), Аквапарк, Львів, 9 вересня 2020

Партійці планують створити дорожню карту розвитку районів, з якою кандидати зможуть йти до міської ради. А також презентуватимуть її виборцям, щоб усі змогли побачити, як у перспективі можуть виглядати округи.

На зустріч “Мій район майбутнього” прийшло чимало людей. Серед учасників зустрічі були голови ОСББ, освітяни, медики.

“Ми тут для того, щоб комплексно подивитися на покращення цього району та інших, на розвиток освітніх установ, створення робочих місць, благоустрою відпочинкових зон для жителів, – розповідає Андріана Шехлович з УГП.- Спершу ми зробимо дорожню карту, а згодом її реалізуємо – це дієвий та практичний підхід до проблем. Разом з мешканцями обираємо траєкторію вирішення та виконуємо їх”.

Залізничний район

10 вересня, о 19:00 (Супутник)

Шевченківський район

12 вересня, о 18:30 (CoMMuna)

Схожі новини