Львів’яни зібрали більше ста тисяч гривень на ремонт військових автівок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’яни зібрали більше ста тисяч гривень на ремонт військових автівок
27 Листопада, 19:07
logo-black

Львів’яни зібрали більше ста тисяч гривень на ремонт військових автівок

Цими вихідними у Львові провели благодійний аукціон донати з якого (а це понад сто тисяч гривень) передадуть на ремонт двох автомобілів військових зі Львова, які зараз захищають нас на фронті.

 

 

“Ми щоразу частіше стикається з тим, що машини, які ми передали військовим, повертаються до нас на піт-стоп, щоб підлататись і далі вирушати виконувати завдання. Це має свої переваги, адже не треба збирати вже на ці машини гроші, їх шукати, купувати та переганяти. Тобто, відремонтувати — це економія коштів, в порівнянні якби ці машини викинути й купувати нові. Машини вже є тут, всі документи належним чином оформлені”, — каже один із волонтерів Олег Борійчук.

Під час цього аукціону кошти збирали на ремонт двох машин для військових зі Львова, які служать у 125 ОБР ТРО (пікап) та у 33 окремій механізованій бригаді (джип). Машини уже ремонтуються і зараз волонтерам потрібно оплатити запчастини до них.

Одну з машин, через незадовільний стан,  не змогли довезти у Львів і її взялися ремонтувати волонтери з Павлограда (Донецька область). Волонтери також додають, що ці автівки вивезли з лінії фронту чимало поранених бійців. І для самих військових машини — як рідні. До речі, на одній з них номерний знак саме з таким словом — “РІДНА”.

“Ця машина для мене вже, як оберіг. Вона дуже добре послужила. І ми певні, ще послужить”, — каже наш Захисник Павло Калитовський.

Фішкою аукціону стала зустріч із військовим, який захищав нас на Донецькому напрямку і кілька днів перебував у Львові.

 

“Мене дуже вразила готовність львів’ян допомагати. На підготовку аукціону у нас було три дні. За цей час до нас звернулися представники кількох відомих у місті пабів, які запропонували безплатну оренду залу для івенту. Просто так: приходьте і проводьте! Нам написали друзі, які надали свою продукцію для лотів: ексклюзивні сири, патріотичні футболки, класні бафи, сувеніри. І усі ці люди так раділи, що можуть долучитися до допомоги! Військові передали з фронту різні артефакти й потім змагалися чий назбирав більше донатів.

Ми вражені тим, як учасники заходу завзято змагалися за ці лоти. Донатили й ті, хто нічого не купив, але захотів підтримати збірку, щоб машини скоріше повернулися на фронт. В кінці вечора я готова була плакати від тієї  атмосфери взаємодопомоги, яка панувала. Ми та військові безмежно вдячні усім – усім! Люди, ви — неймовірні”, — каже волонтерка Оля Піліщук.

Закрити повністю збірку не вдалося. Якщо ви хочете долучитися до ремонту військової техніки, зробити це можна перерахувавши донати ось за цим посиланням. 

Один із волонтерів Всеволод Поліщук вирішив перетворити на корисну справу суперечки навколо заяв Ірини Фаріон та Мар’яни Безуглої. У себе на сторінці він оголосив голосування, яке закликав проводити шляхом донатів.  для ремонту автомобілів.

User Image
Ольга Піліщук
Відео