Львів’янин Павло Кордіяка став найсильнішим чоловіком Європи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янин Павло Кордіяка став найсильнішим чоловіком Європи
02 Квітня, 14:28

Львів’янин Павло Кордіяка став найсильнішим чоловіком Європи

Мешканець Львівщини Павло Кордіяка став найсильнішим чоловіком Європи. Крім того, на змаганнях «Найсильніша людина Європи» він встановив новий світовий рекорд у вправі Колесо Конана. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Львівської ОВА.

Вчора, 1 квітня, в англійському містечку Лідс, який вважається батьківщиною стронгмену в Європі, відбувся конкурс «Найсильніша людина Європи». За нагороди позмагалась найкращі атлети континенту, серед них – представники з України.

«Стронгмен – це змагальний вид спорту, в якому атлети демонструють фізичну силу, виконуючи різноманітні силові вправи. Одноденні змагання в Лідсі складалися з п’яти виснажливих випробувань, стратегічно підібраних і вибудованих таким чином, щоб перевірити кожен аспект сили учасників. Спортсмени віддали всі свої сили, щоб поборотися за один з найпрестижніших титулів у світі»,  – йдеться у повідомлені.

Найкращий результат вдалось продемонстрував львів’янину Павлу Кордіяці. До того ж, він становив новий світовий рекорд у вправі Колесо Конана.

27-річний Павло Кордіяка навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Тренування зі стронґмену почав у 2014 році.

Зазначимо, що друге місце у конкурсі виборов титулований український стронгмен Олексій Новіков.

Відео