Львів’янин підробляв довідки МСЕК про інвалідність для ухилянтів: бізнес закрили правоохоронці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янин підробляв довідки МСЕК про інвалідність для ухилянтів: бізнес закрили правоохоронці
26 Жовтня, 11:18

Львів’янин підробляв довідки МСЕК про інвалідність для ухилянтів: бізнес закрили правоохоронці

Правоохоронці затримали 54-річного львів’янина, який підробляв довідки МСЕК та пенсійні посвідчення для ухилянтів. За один пакет документів брав 500 доларів. Про це повідомили у Національній поліції України. 

Майстерню з виготовлення фальшивок фігурант облаштував у себе вдома, а клієнтів підшукував через інтернет. Придбати у чоловіка можна було посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, паспорт, дипломи про вищу освіту, свідоцтво про смерть, посвідчення учасника бойових дій та навіть акцизні марки до алкогольної продукції.

“Великим попитом у ділка користувалися документи, завдяки яким військовозобов’язані чоловіки мали можливість оформити офіційні дозволи для безперешкодного виїзду за межі країни: довідки про непридатність до військової служби та зняття з військового обліку. Наприклад, за фейкове пенсійне посвідчення інваліда та супровідні медичні документи щодо фіктивної групи інвалідності зловмисник отримав із замовника 500 доларів”, — повідомляють правоохоронці.

Правоохоронці провели у чоловіка санкціоновані обшуки та вилучи велику кількість підроблених документів, штампів, печаток держустанов та інші речей, що підтверджують його злочинну діяльність.

Наразі слідчі львівської поліції оголосили чоловікові про підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Затриманому загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Відео