Львів’янин став чемпіоном України з фехтування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янин став чемпіоном України з фехтування
23 Листопада, 18:32

Львів’янин став чемпіоном України з фехтування

Львівський фехтувальник Клод Юнес став чемпіоном України з фехтування на рапірах. Змагання відбулися цими днями у Києві за участі 88 спортсменів, повідомили у ЛОВА.

Клод Юнес, який представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності й тренується під керівництвом Сергія Гаравського, посів перше місце у чоловічому одиночному розряді. Бронзову нагороду здобув Даниїл Гойда з ДЮСШ імені О. Дем’янюка. Його тренує Пилип Колесніков.

«Чемпіонат України Клод Юнес виграв вже вчетверте поспіль. Він — без перебільшення один з найуспішніших і найперспективніших спортсменів Львівщини», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

У командних змаганнях друге місце посіла команда Львівщини у складі Максима Гаравського, Клода Юнеса і Ростислава Герцика з Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Даниїла Гойди з Дитячо-юнацької спортивної школи імені О. Дем’янюка. Золото виборола збірна «Київ-1» в складі Дмитра Чучукала, Андрія Щерби, Андрія Погребняка та Богдана Пнівчука.

Відео