Львівʼянин Василь Кравчук здобув бронзу на етапі Кубка світу з біатлону | Львівська мануфактура новин
Львівʼянин Василь Кравчук здобув бронзу на етапі Кубка світу з біатлону
15 Березня, 11:10

Львівський паралімпієць Василь Кравчук в Канаді на етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів виборов «бронзу». Про це повідомили  у Львівській міськраді.

З 6 по 10 березня у місті Принц Джордж українці взяли участь у етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У перший день змагань Василь Кравчук став бронзовим призером у гонці з біатлону на 10 км. Переможцем гонки став Тарас Радь з Тернополя.

Василь Кравчук є представником Львівського регіонального центру «Інваспорт». Його тренер – Володимира Любіжанін.

Зазначимо, участь у змаганнях взяли спортсмени з 11 країн. Команду України представляли 24 спортсмени, які вибороли 20 нагород: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.