Львів’янина засудили до 2 років за ґратами за антиукраїнську позицію та любов до путіна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янина засудили до 2 років за ґратами за антиукраїнську позицію та любов до путіна
16 Листопада, 11:19

Львів’янина засудили до 2 років за ґратами за антиукраїнську позицію та любов до путіна

Прокурори Львівської обласної прокуратури відстояли в апеляційному суді покарання для львів’янина, який заперечував збройну агресію рф проти України.Йому призначили нове покарання – 2 роки позбавлення волі. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

 

“Прокурори в суді довели, що засуджений під час телефонних розмов з товаришем активно висловлювався про підтримку країни агресора. Зокрема він визнавав правомірною збройну агресію проти України розпочату у 2014 році та виправдовував дії збройних формувань рф. Окрім цього, чоловік підтримував відверту антидержавницьку, антиукраїнську та проросійську позицію”, – йдеться у повідомленні.

Під час чергової розмови на російській мові чоловік стверджував, що “Буча – це такий же фейк, як і все інше”, а в судовому засіданні повідомив, що “України як держави не існує, немає української нації, та що він любить путіна”.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого було визнано винним та призначено покарання у виді 6 місяців арешту. Однак, прокурор не погодився із вироком та подав апеляційну скаргу. Оскільки вважав, що призначене покарання є надто м’яким та просив призначити більш суворе покарання, яке відповідатиме ступеню тяжкості вчиненого злочину.

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Своїм рішенням скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, яким призначив засудженому реальну міру покарання – 2 роки позбавлення волі.

 

Відео