«Львів» на своєму стадіоні поступився «Олександрії» | Львівська мануфактура новин
«Львів» на своєму стадіоні поступився «Олександрії»
13 Квітня, 22:41

У матчі 24-го туру української Прем’єр-ліги професійний футбольний клуб «Львів» приймав команду «Олександрія» із Кіровоградської області. Поєдинок відбувся на стадіоні «Україна».

Після звільнення Юрія Бакалова команду львів’ян на матч вивели троє тренерів – Юрій Панфілов, Тарас Гребенюк та Віталій Шпанюк. Вони дещо змінили тактичний малюнок в порівнянні з минулими іграми, але заволодіти ініціативою господарям це не допомогло. Від початку поєдинку олександрійці краще виглядали на полі, але до голу це не призвело. Перший тайм завершився із рахунком 0:0 на табло.

Перший гол у матчі глядачі побачили відразу по перерві. На жаль, у ворота львів’ян. На 49-тій хвилині влучним ударом з близької відстані відзначився Артем Полярус. А на 58-мій хвилині Валерій Лучкевич подвоїв перевагу. 2:0 на користь гостей.

Все ж відквитати один гол гравці «Львова» змогли. На 72-гій хвилині розписався у воротах суперників Бруно. Можливо, господарям вдалося би й зрівняти рахунок, але до завершення матчу команда догравала у меншості. На 74-тій хвилині другу жовту картку отримав Ліпе, а в доданий арбітром час вилучений був Приймак. У підсумку – 2:1 на користь «Олександрії».

У наступному турі ПФК «Львів» на виїзді зіграє з луганською «Зорею». Матч відбудеться 24 квітня.