Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів нарешті позбудеться сміття: хто його врятує?
06 Грудня, 10:21

Львів нарешті позбудеться сміття: хто його врятує?

5 грудня Європейський банк реконструкції та розвитку оприлюднив перелік компаній, що потрапили до другого етапу тендеру з будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. В опублікованому списку згадані п’ять європейських компаній, які займалися схожими проектами у Болгарії, Польщі, Великобританії, Німеччині, Литві, Угорщині, Греції, повідомляє Львівський портал. 

«Загалом у переліку п’ять провідних європейських компаній, які збудували аналогічні сміттєпереробні комплекси у Європі. Це компанії з Польщі, Німеччини, Греції, консорціум компаній з Австрії та Туреччини, Нідерландів та Литви», – зазначає директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Претендентами на будівництво заводу із переробки відходів у Львові стали компанії: польська Control Process S.A., німецька Eggersmann Anlagenbau GMBH, грецька Helector S.A., австрійський консорціум MUT та турецький Dogusan, а також нідерландський консорціум WTT та Axis з Литви. Ці компанії незабаром отримають другу частину тендерної документації. Відбір складатиметься із двох етапів.

«Перший — технічний тендер. Учасники мають подати свої технічні рішення, щоб комісія перевірила відповідність цієї документації до наших технічних завдань. Потім відбудеться конкурс, який стосуватиметься безпосередньо ціни будівництва заводу у Львові», – пояснив Ноздря.

Загалом будувати сміттєпереробний завод у Львові зголосилося 12 компаній із 11 країн. Якщо тендерні процедури завершаться вчасно, будівництво розпочнеться наступного року. Тоді сам завод запрацює через два роки.

Сміттєпереробний завод збудують на вулиці Пластовій, 13. Буде працювати за технологією механіко-біологічної переробки.

Схожі новини