Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Lviv Open Cup” цьогоріч збере майже 150 велосипедистів
14 Серпня, 17:05
logo-black

“Lviv Open Cup” цьогоріч збере майже 150 велосипедистів

Марія Оринчак

У четвер, 15 серпня, у Львові на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочнуться міжнародні змагання з велосипедного спорту “Lviv Open Cup”.

Цього року організатори очікують на близько 150 учасників з України, Білорусі, Румунії.

“Lviv Open Cup” відбуватиметься уже всьоме, і нам приємно, що з кожним роком участь в ньому бере все більше спортсменів. Радіємо також, що у Львові постійно зростає кількість людей, що використовують велосипед, прямуючи на роботу чи відпочинок. Такі змагання як ці, чи як Gran Fondo Ukraine, що відбувались нещодавно, роблять Львів велосипедною столицею не тільки України, а й всієї східної та центральної Європи”, – зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Змагатимуться велосипедисти у трекових дисциплінах, які включені до програми Олімпійських ігор: медісон, спринт, командний спринт, омніум, гіт, індивідуальна гонка переслідування, командна гонка переслідування. Завершиться Відкритий кубок Львова з велоспорту у суботу, 17 серпня.

Організаторами змагань є Міністерство молоді та спорту, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, управління молоді та спорту ЛМР та Львівська обласна федерація велосипедного спорту.

Схожі новини