Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігор у 2030 році
24 Жовтня, 17:45

Львів подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігор у 2030 році

Сьогодні, 24 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий під час відкритої зустрічі з президентом НОК України, олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою заявив, що Львів готовий взяти участь у відборі кандидатів на право приймати зимові Олімпійські ігри у 2030 році, а також проводити юнацькі зимові Олімпійські ігри 2028 року.

«Я щойно мав зустріч з молодими львів’янами, очі горять, я їм сказав, що буду з вами зустрічатись. Сказали просити право для Львова бути містом-господарем Зимової Олімпіади 2030 року. А у 2028 року ми готові прийняти молодіжні зимові Олімпійські ігри. Ми почали цей процес, але війна ці потуги зупинила. Сьогодні треба всьому світу показати, що ми маємо право, і ми на це заслуговуємо. Ми будемо битись за це право проводити зимові Олімпійські ігри», — цитує Андрія Садового прес-служба ЛМР.

Подавати заявки на право проведення Олімпійських ігор у 2030 році можна буде у 2020 році, і Львів візьме участь у цій боротьбі.

«Сьогоднішнє бажання мера Львова проводити Ігри в Україні є дуже правильним. Так, праця над цим питанням не легка, але у нас є достатньо часу, щоб все планувати, будувати потрібну інфраструктуру. Хто не мріє, той не перемагає. Тому давайте працювати і рухатися у цьому напрямку», — наголосив президент НОК України Сергій Бубка.

Схожі новини