Львів потрапив у сотню найпривабливіших міст світу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів потрапив у сотню найпривабливіших міст світу
11 Грудня, 11:03

Львів потрапив у сотню найпривабливіших міст світу

Львів опинився у сотні міст світу, найпривабливіших для іноземних туристів. Це єдине українське місто, що увійшло до рейтингу. За підрахунками британської компанії Euromonitor International, торік у Львові побували 2 млн 700 тис іноземців, передає Zaxid.net.

За останній рік кількість пасажирів у Львівському аеропорту зросла на 57%. У листопаді минулого року сюди прилітали 80 тис людей, цього року – 125 тис.

Міжнародна організація Euromonitor International склала топ-100 міст, куди приїжджають іноземні туристи. Рахували мандрівників, що перебували у місті щонайменше добу. Приїжджали туди відпочити, до друзів або на бізнес-подію.

Львів у рейтингу від Euromonitor International посів 80 місце. Обійшов ізраїльський Тель Авів, німецький Франкфурт і шведський Стокгольм. Попереду ж новозеландський Окленд, Марокканський Маракеш і столиця Гаваїв Гонолулу. Топ-100 очолив китайський Гонг-Конг.

Торік Львів відвідали понад 2,5 млн туристів. Серед іноземних гостей найбільше поляків. Лише туристичного збору минулого року вийшло понад 5 млн грн. Ці кошти скеровують на розвиток інфраструктури. Хороший прибуток від мандрівників отримує і приватний бізнес.

«Туристи в середньому витрачають 75 євро за добу. Порахувавши середню тривалість перебування і кількість туристів, ми знаємо, що туристи у Львові залишили близько 615 мільйонів євро», – каже начальниця управління туризму ЛМР Ліна Остапчук.

Найбільш перспективним у Ратуші вважають конференц-туризм. Торік у Львові провели 80 міжнародних подій. Топ-теми: наука, медицина, інформаційні технології. Одна з найбільших міжнародних коференцій Львова – Lviv IT Arena.

За статистикою Euromonitor International, за 5 років Львів піднявся на 51 сходинку вверх – туристів щороку більшає.

Відео