Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів співпрацюватиме з містами Великобританії у сфері освіти
21 Жовтня, 21:35

Львів співпрацюватиме з містами Великобританії у сфері освіти

Про спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ міський голова Львова Андрій Садовий поспілкувався з надзвичайним та повноважним послом Великобританії в Україні Меліндою Сіммонс, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Я тут вперше. Це дивовижне місто — з його чарівними історичними будівлями та вулицями і надзвичайно красивими церквами», — зазначила дипломат.

Міський голова першочергово розповів пані послу про Львів, сфери економіки, які найактивніше розвиваються, найближчі плани місцевої влади, а також можливі напрями для співпраці з британськими містами.

«Активно розвивається ІТ: у нас шалена динаміка, а ще ми нещодавно почали будувати ІТ-парк на 14000 робочих місць. Також стрімкий розвиток туризму: торік ми прийняли 2,5 мільйони відвідувачів, а це великий вплив на економіку міста. Окрім того, займаємось містобудуванням: у Львові з нуля виробляють тролейбуси, електробуси й трамваї. Моя мрія — щоб весь громадський транспорт міста був екологічним. Чомусь в Україні ніхто не займається чистотою повітря, а 30% усіх хворіб — саме через нього. Ми маємо амбіцію — стати найекологічнішим містом в Україні. Тож Львів відкритий до закордонного досвіду та експертизи», — сказав Андрій Садовий.

Відтак, пані посол запропонувала міському голові допомогу та підтримку з боку Великобританії у розвитку сфери освіти.

«У Британській раді було 2 програми, схожі за змістом до того, чого ви прагнете: „Наука для шкіл“ та „Програма розвитку для вчителів“. Ми з радістю поділимось із вами досвідом та передамо наші напрацювання. Та й загалом: нас цікавлять всі можливості та напрями для співпраці з міською громадою», — наголосила Мелінда Сіммонс.

Схожі новини