Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів та Анталія стануть містами-побратимами
26 Серпня, 13:11

Львів та Анталія стануть містами-побратимами

Делегація з Анталії на чолі з мером Мухіттіном Боджеком під час свого візиту до Львова висловила пропозицію, щоб міста підписали протокол про побратимство.

Про це інформує UATV з посиланням на antalyaekspres.com.tr. Рішення про намір побратимства було прийняте міською радою Анталії та направлено відповідного листа до Львова.

«Мій досвід роботи міським головою — 20 років. Анталія є п’ятою за величиною провінцією та центром туризму в Туреччині. Торік у нас було 14 мільйонів туристів, цьогоріч очікуємо 16 мільйонів. До речі, 67% відвідувачів Туреччини приїжджають власне в Анталію. Ми плануємо підписати протокол про партнерство зі Львовом. Сподіваємось, що ми це зможемо зробити з вами в Анталії. Я бачу, що ми можемо реалізувати багато цікавих проектів. Анталія — це місто фестивалів, у вас їх також багато. Ми можемо разом робити культурні, освітні та бізнес-проекти. У нас є 14 міст-партнерів», – розповів Мухіттін Боджек.

Також під час зустрічі мер Анталії залишив запис у Книзі почесних гостей міста, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Для нас велика честь, що ви приїхали. Це дасть хороший імпульс кращим відносинам між нашими містами. Багато наших громадян їдуть і витрачають кошти у вас. Хоча і ваших туристів багато до нас приїжджає. Важливо продумати, що ще спільного ми можемо зробити у плані взаємної промоції. Львів приймає гостей цілий рік, а до вас, мабуть, більше їдуть влітку на море відпочивати. До речі, ми активно розвиваємо громадський транспорт у Львові — виготовляємо трамваї, тролейбуси, автобуси. Це може зацікавити ваше місто. Нас, натомість, цікавлять хороші будівельні компанії. Ми є найбільшим партнером ЄБРР серед усіх міст України. Словом, є багато варіантів, як ми можемо співпрацювати», — сказав Андрій Садовий.

Мери домовились про створення спільної робочої групи з боку обох міст для напрацювання спільних проектів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини