Львів відвідав Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів відвідав Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон (ВІДЕО)
03 Травня, 14:28

Львів відвідав Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон (ВІДЕО)

Сьогодні, 3 травня, до Львові завітав Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон. В межах візиту він зустрівся із міським головою Львова Андрієм Садовим та начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Як повідомили у Львівській міській раді, мер Львова розповів про Національний центр реабілітації  «Незламні», який розбудовують в місті, та напрямки допомоги, які там розвивають: медична і психологічна допомоги, протезування, арт-терапія, різні види реабілітації.

«Окрім того, під час зустрічі разом із Девідом Камероном та Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом говорили про розбудову індустріальних парків у Львові, можливість пошуку шляхів відкриття львівського аеропорту та важливість формування ветеранської спільноти», – йдеться у повідомленні міськради.

Опісля зустрічі Андрій Садовий та Девід Камерон посадили на площі Катедральній дерево – робінію умбракуліфера.

 

Начальник Львівської ОВА  Максим Козицький повідомив, що МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану жовту зону.

«Це означає, що британцям, які мають бізнес у нашій області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину», – пояснив він.

Відео