Львів втратив ще 3 Героїв: завтра їх поховають на Личаківському кладовищі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів втратив ще 3 Героїв: завтра їх поховають на Личаківському кладовищі
18 Липня, 19:34

Львів втратив ще 3 Героїв: завтра їх поховають на Личаківському кладовищі

У середу, 19 липня, Львів попрощається з трьома Героями. Андрій Жинчук, Михайло Мовчан, Роман Андріїв захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону Михайла Мовчана та Романа Андріїва розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Прощання з Андрієм Жинчуком розпочнеться об 11:00 у родинному помешканні в смт Брюховичі (вул. Незалежної України, 48), о 12:00 відбудеться Чин похорону у Храмі Пресвятої Богородиці. Поховають Героя на Брюховицькому цвинтарі.

35-річний Роман Андріїв — уродженець міста Києва. Навчався у школі I-III ступенів №321 Деснянського району міста Києва. Здобув освіту у Київському фаховому коледжі ресторанного господарства Національного університету харчових технологій. Працював у закладі громадського харчування «This is». У вільний від роботи час любив читати та займався комп’ютерним програмуванням.

Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист Батьківщини до лав 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України.

У Романа Андріїва залишилися дружина, дві доньки та брат.

54-річний Андрій Жинчук — львів’янин. Навчався у Загальноосвітній середній школі №25 міста Львова (зараз – Ліцей «Оріяна» Львівської міської ради). Після завершення навчання проходив військову службу у складі Західного територіального управління Національної гвардії України.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Кордія», згодом – на місцевих приватних підприємствах. Захоплювався риболовлею та збиранням грибів.

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах військової частини А3948 Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до територіальної оборони. Боронив державу у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Андрія Жинчука залишилися батько, дружина, тітки, брати, сестри, племінники та хрещені діти.

 

42-річний Михайло Мовчан навчався у Середній школі №89 (зараз – Ліцей «Сихівський» Львівської міської ради). Закінчив Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Після завершення навчання проходив військову службу у Львові.

У мирний час працював експедитором. Обожнював танці та музику.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Михайла Мовчана залишилися мама, дружина, двоє дітей, сестра та брат.

 

Відео