Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів втратив ще двох Героїв: завтра їх проведуть в останню дорогу
29 Березня, 19:57

Львів втратив ще двох Героїв: завтра їх проведуть в останню дорогу

У четвер, 30 березня, Львів попрощається із Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

da314895-2083-44cc-847d-b4d3b1abf8f6

36-річний Назарій Сподар закінчив у ліцей №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Здобув диплом із відзнакою у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси».

Після завершення навчання працював у  приватному акціонерному товаристві. Згодом обіймав посаду директора у ПрАТ «Страхова компанія «АРМА».

Був членом ГО «Львівський клуб активного відпочинку», захоплювався рибальством та збиранням грибів.

Брав участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.

5 березня 2022 року добровольцем вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у «гарячих точках» фронту.

У Назарія Сподара залишилися батьки, дружина, двоє доньок та сестра.

66-річний Зіновій Шевчук — уродженець села Муроване Львівської області.

Навчався у Загальноосвітній середній школі І-ІІ ступенів села Муроване, після закінчення 8-го класу вступив до Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Здобув освіту у професійно-технічному училищі в Брюховичах, згодом закінчив Львівську філію Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Всеволода Лазаряна.

Проходив строкову військову службу у лавах морської піхоти в Севастополі. У мирний час працював на залізниці.

7b34dedd-5f41-461e-8700-14c36d7e7711

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Схожі новини