Львів втратив ще двох захисників: містян просять віддати належну шану | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів втратив ще двох захисників: містян просять віддати належну шану
29 Червня, 18:15

Львів втратив ще двох захисників: містян просять віддати належну шану

Завтра, 30 червня, Львів попрощається з Героями Едуардом Керімовим та Михайлом Міхеєвим, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Про це інформує пресслужба Львівської міської  ради.

«О 15:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 15:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища», – зазначають тут.

 

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

45-річний Едуард Керімов навчався у львівському ліцеї №21. У шкільні роки захоплювався дзюдо та співав у Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик». У 2019 році вступив до лав Збройних Сил України, паралельно здобуваючи освіту в коледжі.

Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини. Незважаючи на отримане у березні поранення, після лікування одразу повернувся на фронт. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Едуарда Керімова залишилися дружина та 10-літній син.

25-річний Михайло Міхеєв  навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №50 міста Львова, згодом – у Державному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку міста Львова». У 2017 році вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

Проходив військове навчання у 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, опісля служив у складі 540-го зенітного ракетного Львівського полку імені гетьмана Івана Виговського. У січні 2020 році здійснив свою мрію та вступив на військову службу до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Із початком повномасштабного вторгнення росії захищав Батьківщину на території Донецької області.

У Михайла Міхеєва залишилися мама, бабуся та наречена.

Світла пам’ять загиблим Героям!

Відео