Львів виграв суд у батька депутата Різника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів виграв суд у батька депутата Різника
20 Листопада, 18:45

Львів виграв суд у батька депутата Різника

Львівська міська рада виграла суд щодо відмови у видачі містобудівних умов і обмежень на реконструкцію котеджів у житлові квартири в Брюховичах, що належать батьку депутата Львівської міськради від Європейської солідарності Олексія Різника та Роману Різнику.

Ця постанова є остаточною й оскаржити її в касації не можна. Про це повідомили у zaxid.net з посиланням на рішення суду.

Таким чином восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Львівської міської ради.

 

«Йдеться про котеджі на вул. Незалежності, 64 в Брюховичах, біля озера «Плотіки», які збудували під виглядом розважально-відпочинкового комплексу. Восени 2022 року частину котеджів перепродали родичам міських депутатів Юрія Ломаги та Олексія Різника. Взимку нові власники котеджів звернулися до виконкому Львівської міськради, щоби отримати документи для їх реконструкції під житло. Видачу МУО розглядали в лютому, однак тоді виконком їх переніс для вивчення документів», — йдеться у повідомленні.

На засіданні 21 березня 2023 року виконком вирішив відмовити у видачі містобудівних умов та обмежень для реконструкції котеджів під квартири. Тоді головний архітектор Львова Антон Коломєйцев пояснив, що це суперечить містобудівній документації Брюховичів, оскільки за генпланом зона, в якій розташовані котеджі, належить до земель рекреаційного призначення, тому житла там бути не може.

Після цього нові власники котеджів вирішили оскаржити рішення виконкому в суді. Загалом до Львівського окружного адмінсуду подали вісім позовних заяв: від дітей Юрія Ломаги – Софії, Дмитра та Давида, а також від Мирослави Дроздовської, яка зареєстрована за однією адресою з дітьми Ломаги. Ще чотири позови надійшли від тестя і тещі Олексія Різника – Івана та Оксани Лоневських, а також від його батьків Надії і Романа Різників.

Усі ці рішення Львівська міська рада оскаржила в апеляції. І 15 листопада Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов ЛМР та скасував рішення Львівського окружного адмінсуду від 20 червня. Суд визнав рішення виконкому про відмову у видачі містобудівних умов за обмежень за зверненням Романа Різника законним.

Відео