Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян просять допомогти священникові Андрію Кочкодану подолати важку недугу
27 Травня, 16:41
logo-black

Львів’ян просять допомогти священникові Андрію Кочкодану подолати важку недугу

У 46-річного львівського священника Андрія Кочкодана лікарі діагностували онкологічне захворювання. На сторінці Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ у Facebook священники просять людей бути небайдужими та фінансово допомогти отцю Андрію подолати цю недугу.

«Дорогі брати і сестри! Просимо вас про допомогу на лікування клірика нашого собору отця Андрія Кочкодана», – зазначено у повідомленні.

Отець Андрій є сином покійного протоієрея Павла Кочкодана, який на 73 році життя помер 31 березня цього року у лікарні швидкої допомоги. Отець Павло зі жовтня минулого року хворів – мав важку форму цукрового діабету.

«Після смерті батька отець Андрій мав зайняти місце отця Павла. Але після похорону він не зміг відслужити жодної відправи, у храмі ми його не бачили. Саме тоді отець Андрій дізнався про свою недугу, з якою саме бореться», – розповідає LMN священник Володимир Ведміцький з Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП.

В отця Андрія є мати, дружина та син, які його морально підтримують у боротьбі з хворобою.

Усіх, хто має фінансову спроможність допомогти отцеві Андрію Кочкодану, просять переказувати кошти на картку 5168 7574 0898 3262 (Кочкадан Наталія Василівна).

Фото: Духовна велич Львова

Схожі новини