Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян вчитимуть спілкуватись та знайомитись офлайн
11 Липня, 20:23

Львів’ян вчитимуть спілкуватись та знайомитись офлайн

У рамках проекту “Meeting point” у Львові  щотижня відбуватимуться точки зустрічей людей за інтересами. Наразі локацій для зустрічей буде 5, проте згодом кількість збільшуватиметься. Про це пише Дивись.інфо.

«Ми хочемо трохи відірвати людей з режиму «онлайн» у живе середовище і спілкування. Наразі ми створили 5 локацій, які об’єднуватимуть за інтересами різні групи людей: молодих мам у декреті, дизайнерів і творчих людей, пенсіонерів та любителів сучасного танцю – каже організаторка проекту Іванна Кошова. – Точка зустрічі для людей, які прагнуть нових знайомств, буде на площі біля закладу «Місько Пструг». На першу зустріч ми запросили львівського блогера Ореста Зуба, який розповість про свій досвід подорожей та нетворкінгу. Точка для мам буде у Парку культури, біля будиночку мами і дитини. Для них будемо проводити тренінги, навчання, запрошуватимемо цікавих спікерів. Для пенсіонерів зустрічі будуть проходити у бібліотеці на вулиці Руській. Для них також плануємо інтерактиви, курси театральної майстерності. Танцівники зустрічатимуться на площі біля пам’ятника Франка, а дизайнери – у «МолодоЗелено».  На усіх точках нами будуть встановлені правила знайомств, щоб люди не думали, як підійти, не соромились, були відкритими».

Щотижня на кожній з 5-ти локацій будуть проходити зустрічі. Про місце та час збору організатори повідомлятимуть на своїй сторінці у фейсбуці. А вже у цю неділю, о 14.00, всіх охочих запрошують на відкриття проекту у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Подія відбудеться біля центрального входу на галявині відкритого кінотеатру.

Фото: thehappy.news

Схожі новини