Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян закликають не нести на цвинтар пластикові квіти
16 Квітня, 10:48

Львів’ян закликають не нести на цвинтар пластикові квіти

У Державній екологічній інспекції Львівщини закликають не купувати й не нести на могили рідних пластикові квіти. Такі квіти не несуть жодної богословської символіки, це традиція, яка поширилася у радянські часи і в Європі нічого подібного немає. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти.

Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх спалюють, при чому виділяються численні токсичні речовини, які провокують рак та захворювання дихальних шляхів.

Зрештою, на кладовищі пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері. Насамперед найбільш доречним для померлих є молитва, а також живі квіти – символ вічного життя.

«Пластик розкладається не менше 100 років! Невже ви хочете залишити це сміття своїм дітям, внукам чи правнукам? – кажуть екоінспектори. – Думаймо про живих, а не про сумнівні традиції і дань померлим! Доброю альтернативною пластиковим квітам стануть вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в грунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки».

Фото: kurs.if

Схожі новини