Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян запрошують на концерт «Щедрий вечір з Добрим Джазом»
02 Січня, 18:42
logo-black

Львів’ян запрошують на концерт «Щедрий вечір з Добрим Джазом»

У середу, 15 січня, у Львівській Філармонії відбудеться концерт  «Щедрий вечір з Добрим Джазом». Зіркові гості виконають колядки в джазових аранжуваннях. Всі, хто завітає, матимуть унікальну можливість поринути в неперевершену святкову музичну атмосферу різдвяного джазового настрою.

ShockolaD заграє разом з відомою вокалісткою Даною Виницькою, з якою проект розпочинав свою діяльність і записали перші альбоми. Зараз вони знову зберуться разом, щоб колядувати у Львові. На вас чекають музичні несподіванки та сюрпризи за участі спеціальних гостей концерту.

Зазначимо, ShockolaD – це проект, що базується на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами. Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.

Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів.

Основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України, Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.

75636163_10157750241149085_5477110387994263552_n-1

Фото: Катерина Консулова.

  • 0
  • 118
Схожі новини