Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян запрошують відсвяткувати Великдень у Шевченківському гаю
11 Квітня, 09:16

Львів’ян запрошують відсвяткувати Великдень у Шевченківському гаю

У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького 5 травня відбудеться щорічний благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Він відбудеться в межах Дня міста.  Про це пишуть на сайті ЛМР.

У програмі цьогорічного фестивалю — Архиєрейська Літургія з перекладом жестовою мовою. З 14.00 до вечора традиційно лунатиме концерт за участі українських відомих музикантів. Виступатиме відома львівська співачка Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта», гурт «Дико Brass», гурт «Popry vse», ХАС . Також всі охочі можуть затанцювати  Кривого танця із Софією Фединою.

Окрім того, діятимуть 15 різнопланових майданчиків. Цьогоріч вперше відбудеться Великодній пробіг.

Усі охочі також зможуть навчитися розписувати пряники, створювати віночки з лози. Серед спікерів інтелектуального майданчика буде засновник Духовно-психологічної порадні, о. Тихон Кульбака, керівник програми «Етика-політика-економіка» в УКУ Юрій Підлісний. Діятиме дитячий майданчик із забавами та аніматорами. Традиційно будуть гаївки і благодійна лотерея.

«Щорічно фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» — це територія радості, затишної родинної атмосфери, драйвових молодіжних забав, гарної української музики та змоги відкрити двері свого серця не лише для вузького родинного кола, але для мешканців міста, які у часі фестивалю відчувають особливе єднання, — розповів директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ отець-диякон Ігор Колбасюк.

Цьогоріч фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» має 4 благодійні цілі. Насамперед організатори хочуть підтримати хірургічне відділення Шпиталю Шептицького. Воно не працює через брак фінансування та відсутність сучасного обладнання. Другою ціллю є проект «Почуй мене». Пітримка соціального служіння Церкви для нечуючих.

Також хочуть підтримати католицьку освіту. Розвинути освітній «Центр Дзеровича». Останнє – підтримка праці Церкви з молоддю.

Замовити квитки можна за телефоном: 067 67 90 207 – Орися.

Також квиток можна придбати у точці продажу: БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, що на пл. св. Юрія, 5.

Фото: lviv1256.com

Схожі новини