Львів’янам пропонують прийняти у себе волонтерів з-за кордону | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янам пропонують прийняти у себе волонтерів з-за кордону
13 Січня, 21:09

Львів’янам пропонують прийняти у себе волонтерів з-за кордону

Молодіжна організація AIESEC запрошує львів’ян долучитися до програми Host Family та забезпечити домівкою одного з волонтерів, які цьогоріч приїдуть до Львова, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Цієї зими до Львова приїжджають близько 100 іноземних волонтерів з різних куточків світу, які працюватимуть у соціальних проектах та навчатимуть дітей Львова та Львівської області. Приймаючи іноземного волонтера, ви допомагаєте йому зробити позитивний вплив на Україну через соціальні проекти AIESEC, створені нами для розвитку суспільства. Host Family — це не тільки забезпечення проживання волонтера — з цієї програмою ви отримаєте: знайомство з новою культурою у себе вдома; практику англійської мови 24/7, можливість відкрити Україну для іноземця, вихід з зони комфорту та зміна світогляду, друга сім’ї з іншого куточка Землі», – інформують організатори.

Тривалість участі у програмі – від 2 до 6 тижнів. Щоб стати приймаючою сім’єю для волонтера, необхідно зареєструватися за посиланням. Майбутньому гостю потрібно забезпечити окреме спальне місце, ключі від житла та доступ до кухні і ванної.

Для детальнішої інформації звертайтеся за контактами: 096 4690961, [email protected] – Мар’яна Николишин.

Фото: PHOTO-LVIV.IN.UA

Відео