Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янам пропонують закупити газ на зиму за літніми цінами
18 Серпня, 17:02

Львів’янам пропонують закупити газ на зиму за літніми цінами

«Львівгаз збут» відкриває підписку на другий сезон акції «Твоя енергонезалежність». Мешканці Львівщини можуть закупити газ на весь опалювальний сезон за фіксованими цінами, – пише Діло

До 30 вересня 2020 року галичани можуть зарезервувати для себе будь-який об’єм газу за акційною літньою ціною і використовувати його з 1 жовтня поточного року до 31 березня 2021 року.

Цьогоріч участь в акції буде для споживачів дуже актуальною, адже з 1 серпня було скасовано механізм гарантованого постачання газу населенню за регульованими цінами (ПСО). Скасування ПСО означає, що вартість блакитного палива відтепер формуватиметься під впливом ринкових механізмів.

Вартість газу для учасників акції буде такою:

  • 4,49 грн за кубометр – при укладенні договору з 15 по 31 серпня
  • 4,99 грн за кубометр – при укладенні договору з 1 по 15 вересня
  • 5,49 грн за кубометр – при укладенні договору з 16 по 30 вересня

В акційній ціні не врахована вартість послуги за доставку газу, яка сплачується окремо.

Минулого року вартість блакитного палива для учасників «Твоєї енергонезалежності» становила 5,99 грн за кубометр.

Укласти договір на участь в акції можна за телефоном Контакт-центру (032) 242-31-04, в Центрах обслуговування клієнтів чи у відділеннях ТОВ «Львівгаз збут».

Довідкова інформація

Минулого опалювального сезону до першої акції «Твоя енергонезалежність» загалом долучилося більше 50 тисяч українців, вони «запасли» на зиму понад 60 мільйонів кубометрів газу. У Львівській області перевагами акції «Твоя енергонезалежність» скористалося 5081 домогосподарство.

Споживачі, які не використали у повному обсязі передплачені обсяги газу, отримали можливість відкласти зарезервовані ресурси на майбутні періоди або повернути заощаджені кошти на свої рахунки.

 

 

 

 

 

  • 0
  • 153
Схожі новини