Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янам розповіли, як боротись із рейдерством
13 Серпня, 19:41

Львів’янам розповіли, як боротись із рейдерством

Сьогодні, 13 серпня, під час брифінгу заступниця начальника Головного територіального управління юстиції у Львові Оксана Кумарська-Нор розповіла як боротись із рейдерськими захопленнями. За словами посадовиці, є різні варіанти захисту та забезпечення безпеки ведення бізнесу та права власності.

Каже,  можна позиватись до суду. Також радить писати заяву у  правоохоронні органи та звертатись до адміністративної комісії з розгляду скарг органів юстиції.

Також з метою протидії можливого рейдерства, власники можуть поставити своє майно на контроль та дізнаватись про зміни у реєстрації онлайн за допомогою маячка.

«В нас діє сервіс sms-маяк. Він задіюється вже тривалий час і на всіх наших виїзних консультаціях ми наголошуємо, що сьогодні держава надала можливість поставити на контроль своє майно. Всього достатньо підключитися до цієї послуги і отримувати інформацію. Є два види цієї опції. Перша менш вартісна і передбачає повідомлення про вже вчинену реєстраційну дію, друга опція включає повідомлення власника лише на стадії заяви про вчинення реєстраційної дії. Контроль свого майна є ефективним способом, щоб також швидко реагувати на будь-які порушення, які виникають щодо
приватної власності», – розповіла Оксана Куманська-Нор, передає Львівський портал.

Серед способів захисту власного майна також заява про заборону вчинення дій, яку може подати власник об’єкту нерухомого майна. Достатньо написати заяву та подати до Державного реєстратора.

Оксана Куманська-Нор також зауважує, що не кожен конфлікт є рейдерством і
важливо розрізняти ці поняття.

«Конфлікти, які трапляються на підприємствах, між власниками щодо користування майном не завжди є рейдерством. Рейдерство – це протиправне захоплення власності, бізнесу, і на факти рейдерства потрібно ефективно і оперативно реагувати», – наголосила Оксана Куманська-Нор.

Фото: ілюстративне

Схожі новини