Львів’янка Наталія Морквич – призерка етапу Кубка світу в Польщі | Львівська мануфактура новин
Львів’янка Наталія Морквич – призерка етапу Кубка світу в Польщі
18 Липня, 20:58
logo-black

Софія Козаренко

Етап кубка світу «Шабля Кілінського» вже традиційно відбувається у Варшаві та збирає найсильніших фехтувальників на візках з цілої планети.

Представниця Львівщини Наталія Морквич найкращий результат показала на шаблі. У поєдинку за срібло вона поступилася угорці Амарілі Верес і таким чином завоювала особисту бронзу.

У командних змаганнях українки пробилися до фіналу, де зустрілися зі збірною Китаю. Суперницям вдалося перемогти, отож в наших дівчат – срібні медалі.

Наші чоловіки до п’єдесталу не дотягнулися. Андрій Демчук  дійшов до 1/16 фіналу у фехтуванні на рапірах та шпагах. Антон Дацко у рапірі зупинився на стадії 1/8, а в турнірі шпажистів дійшов до 1/16.