регіональні новини
Написати нам
Львів`янка Наталія Морквич здобула бронзу на Чемпіонаті світу з фехтування на візках
18 Вересня, 13:12
logo-black

Львів`янка Наталія Морквич здобула бронзу на Чемпіонаті світу з фехтування на візках

Тетяна Пасічник

Вчора, 17 вересня, львів`янка Наталія Морквич виграла бронзову медаль на Чемпіонаті світу з фехтування на візках, що зараз триває у корейському місті Чхонджу.

Тренер спортсменки Андрій Колесніков каже, дівчина могла посісти перше місце, якби суддівство було кращим.

 

“Бронзу можна розглядати і як успіх, і як невдачу. Я бачив відео зі змагання, Наталія у боротьбі з китаянкою зробила все, що від неї залежить, виклалась на повну, але чомусь судді мали упереджене ставлення, – зазначає LMN  тренер. – Наталія є неодноразовою чемпіонкою світу у шаблі. Однак це перша її рапірна медаль у Чемпіонаті світу. Тому радіє, незвачаючи на не зовсім справедливе суддівство”.

Спортсменка обіграла росіянку, яку не могла перемогти 2 роки. Тренер каже, у цьому є певний секрет.

“Ми тренуємось кожного дня. Немає певного часу, все залежить від стану здоров’я та інших факторів. Але в наших підготовках є одна перевага, я треную не лише паралімпійців, але й звичайних спортсменів. Тому часто саджу здорових хлопців в інвалідні візки і вони змагаються з Наталею. Я вважаю це класним досвідом, адже Наталя може так набагато краще підготуватись до змагань і бути значно сильнішою”.

ab587ab-paralimpiytsi-rio-5-2

Чемпіонат ще триває. Цього тижня на спортсменку чекає ще кілька змагань. Повернеться у Львів Наталія у понеділок.

Спортсменка займається фехтуванням вже 10 років. Андрій Колесніков називає її справжнім бійцем.

” Вона наполеглива, розуміє для чого це робить. Скажу одне – 99% успіху у спорті залежить від характеру, тактику і техніку можна навчити будь-яку людину”, – додає тренер.

Додамо, українську паралімпійську збірну представляє 15 спортсменів. Троє з них зі Львівщини – Антон Дацко, Андрій Демчук і Наталія Морквич. Загалом на Чемпіонат Світу приїхало понад 200 паралімпійців з 30 країн світу.

Фото: Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Схожі новини