Львів’янка Оксана Чудик завоювала срібло III Юнацьких Олімпійських Ігор | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янка Оксана Чудик завоювала срібло III Юнацьких Олімпійських Ігор
15 Жовтня, 17:03

Львів’янка Оксана Чудик завоювала срібло III Юнацьких Олімпійських Ігор

Софія Козаренко

Оксана Чудик виборола срібло з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кг. Це перша медаль на Юнацьких Олімпійських Іграх від представників Львівщини

На шляху до нагороди Оксана впевнено перемогла суперниць із Камеруну Натачу Набеіну 10:3. Потім здолала на татамі нігерійку Санмісолу Балогун 2:1, Зайнеб Шгейєр з Тунісу 10:0 та Вікторію Вессо із Естонії 1:1 (перемога за останньою результативною дією).

У сутичці за золоту медаль Оксана зустрілася із китаянкою Жоу Ксінру. Борчиня із Піднебесної перемогла, отож львів’янка піднялася на другу сходинку п’єдесталу. Попри те, що Чудик повертається додому із олімпійською медаллю, дівчина своїм результатом незадоволена.

«Чесно кажучи, не хочу взагалі нічого казати. Я дуже хотіла золоту медаль. Мені було під силу її вибороти, але я не змогла цього зробити. Мені дуже прикро, але я не буду зупинятися, опускати руки, а й надалі працюватиму задля досягнення нових спортивних висот. Я рада, що маю олімпійську медаль». – прокоментувала Оксана Чудик представникам Національного олімпійського комітету України.

 

Відео