Львів’янка розповіла про жахливі умови у ізоляторах інфекційної лікарні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янка розповіла про жахливі умови у ізоляторах інфекційної лікарні
14 Січня, 19:54
logo-black

Львів’янка розповіла про жахливі умови у ізоляторах інфекційної лікарні

Марта Занюк

5 січня львів’янку Надію Дукаль з однорічними двійнятами поклали в ізоляторне відділення Львівської обласної інфекційної лікарні, що на вул. Пекарській, 54. Її діти захворіли на кір.

 

 

«Ізолятор розміщений в одноповерховому будинку. Палата була дуже маленька. Я коли зайшла туди – зразу відчула холод і сирість, – розповідає LMN Надія. – На стінах і стелі – грибок та бруд. З підвіконь та по стіні стікає вода через конденсат. Я під шиби свій одяг позакладала, щоб ту воду впитував. На стіні – одна розетка, та й та поламана, з неї дроти висять. Матраци старі і брудні. Під ними є нові матраци, щоправда, ще запаковані. Постіль брудна, таке враження, що залишилася невипраною після попередніх пацієнтів. У кімнаті 4 ліжка. Коли ми приїхали, там вже була мама з дитиною, а через день до нас підселили ще одну жінку з дитиною. Медсестра одна на все відділення, лікаря докликатися неможливою».

Надія додала, що у лікарні є всього 8 ізоляторів. У чотирьох з них ніхто не лежав.

«Я спеціально ходила дивитися і бачила порожні приміщення. А ми тіснилися у двомісному. Одну дитину взагалі на коридорі біля кухні поклали, – каже Надія.  – Знайомі розповідали, що лежали у цій лікарні у чистих та комфортних ізоляторах. Та є різні відділення, саме в цьому, де хворі на кір, –  жахливо. І справа навіть не у тисняві, а в умовах».

LMN спілкувалася на цю тему з директоркою департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА Іриною Микичак. Чиновниця зазначила, що з місцями справді складна ситуація.

«Так, тісно. Бо коли казали робити щеплення, ніхто не слухав, а тепер жаліються. Щодо умов, то там все нормально. Хай жінка напише офіційне звернення нам у департамент. Наскільки мені відомо, з нею вже розмовляв заступник головного лікаря та пояснив ситуацію», – розповіла Ірина Микичак.

Надія підтвердила, що учора, 13 січня, після того, як вона написала про умови лікарні у Фейсбуці,  до неї приходив заступник головного лікаря.

«Він сказав, що нічого зробити не можуть, бо приміщень більше немає. І такі умови – нічого страшного. А коли я поскаржилася, що нам навіть постіль не змінили, був здивований. Мовляв,  такого тут бути не може», – каже жінка.

Жінка наголошує, що епідемія кору в області триває давно і лікарні мали б бути готові приймати пацієнтів.

Зараз маму з дітьми перевели у Львівську обласну дитячу лікарню “Охматдит”, тому що кір дав ускладнення.

Відео