Львів’яни чекають Олега Сенцова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’яни чекають Олега Сенцова
10 Вересня, 19:47

Львів’яни чекають Олега Сенцова

У неділю, 22 вересня, на Форумі видавців у Львові відбудеться презентація книги «Маркетер» Олега Сенцова. Автор приїде до Львова, аби про неї розповісти особисто.

«Чим займався у тюрмі? В основному читав. Я прочитав багато книг, листувався з людьми, працював. Привіз дві сумки: у одній – речі, а в іншій – 22 кілограми макулатури. Це листи. Я жодного листа не викинув, усі привіз. Не буду їх перечитувати, просто вони мені дорогі. Також привіз  книги та зошити – велика пачка, 15 штук, всі вони списані. Це теж велика робота. Якісь речі я перші роки не виводив назовні, а тепер вивів. Скоро піде в роботу новий сценарій, який я ще на початку року вислав, і дві книги – одна уже видається, «Маркетер». 22 вересня «Видавництво Старого Лева» матиме презентацію у Львові нової збірки. І я буду на ній присутній», – сказав Олег Сенцов на прес-конференції у столиці.

«Маркетер» Сенцов написав в ув’язненні. Її презентуватимуть  у Львівській філармонії на вул. Чайковського, 7.

Режисер Олег Сенцов 7 вересня разом з 35 полоненими повернувся в Україну з російського полону.  У серпні 2015 року в Росії його засудили до 20 років суворого режиму й етапували до колонії в місті Лабитнангі. Звинуватили в підготовці терактів у Криму й зберіганні зброї та вибухівки.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео