Львів’яни можуть здати макулатуру, аби допомогти дітям з інвалідністю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’яни можуть здати макулатуру, аби допомогти дітям з інвалідністю
08 Липня, 20:47

Львів’яни можуть здати макулатуру, аби допомогти дітям з інвалідністю

Небайдужих львів’ян закликають долучитися до збору макулатури. Вилучені кошти скеровують на реабілітацію вихованців центру «Джерело».

Про це повідомили у пресслужбі мерії.

«Сьогодні у „Джерелі“ на різноманітних програмах та заняттях є більше 200 дітей та молоді з інвалідністю. Відвідування центру для них є єдиною можливістю навчатись та розвиватись, мати друзів та бути соціалізованими. Ми прагнемо створити для них можливості для кращого майбутнього. Але втілити в життя їхні мрії та наші ініціативи можна лише завдяки підтримці небайдужих громадян та бізнесу», – розповіла волонтерка центру «Джерело» Світлана Криницька.

Благодійний збір макулатури розпочали ще наприкінці минулого року. Станом на зараз на АЗС зібрали вже 2 тонни паперової вторсировини.

Тонна макулатури забезпечує місяць перебування дитини у навчально-реабілітаційному центрі.

Відтак всіх небайдужих запрошують долучитися до благодійної акції. Для цього макулатуру слід приносити на автозаправки ОККО, що розташовані за такими адресами:

– просп. Чорновола, 14;

– вул. Рудненська, 1;

– вул. В. Великого, 58-А;

– вул. Наукова, 2;

– вул. Дж. Вашингтона, 12.

Зазначимо, за 25 років роботи центру допомогу отримали більше 7 тис. дітей та молоді з інвалідністю. Сьогодні тут займаються 260 вихованців, ще близько 300 сімей, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку, отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги.

Фото: Razom.Media

Відео