Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’яни перестали читати: у центрі міста закривають одну з найстаріших книгарень
25 Лютого, 18:36

Львів’яни перестали читати: у центрі міста закривають одну з найстаріших книгарень

Одну з найстаріших книгарень «Глобус» у центрі Львова закривають через нерентабельність. На її місці відкриють книгарню харківського видавництва Vivat. Книгарня «Глобус» на площі Галицькій, 12 працюватиме до 28 лютого. В оголошенні на дверях книжкової крамниці повідомляється про розпродаж стелажів та книжкових шаф. Стелажі та книжкові шафи з книгарні «Глобус» продають, повідомляє ZAXID.NET.

«Ніхто книг не купляє. Приходять нормально вбрані люди, зі смартфонам, а за книжку їм важко віддати 20 гривень», – розповіла працівниця книгарні.

У приміщенні книгарні «Глобус» площею 81 м відкриють нову книгарню харківського видавництва Vivat. Креативний директор видавництва Ігор Зарудко розповів ZAXID.NET, що нова книгарня на вул. Галицькій, 12 буде єдиною у Львові.

«Ми переїжджаємо з вулиці Дорошенка на площу Галицьку. Офіційне відкриття буде у квітні», – повідомив Зарудко.

Книгарня «Глобус» на площі Галицькій, 12 працювала з 50-х років XX століття. Тут продавали художню та наукову літературу, довідники, енциклопедії. За інформацією з реєстру нерухомості, приміщення книгарні на площі Галицькій, 12 належить ТзОВ «Глобус». За даними бізнес-платформи YouControl, ТзОВ «Глобус» засноване у 1995 році. Його власницями є три львів’янки: Мирослава Войтович, Галина Лозова та Оксана Машталер.

Керівник Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк повідомив, що за часи незалежності у Львові закрилось понад 40 книгарень. Причиною закриття книжкових крамниць він називає їхню нерентабельність.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини