Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’яни просять побудувати дорогу між Пасічною та Винниками
25 Листопада, 14:22
logo-black

Львів’яни просять побудувати дорогу між Пасічною та Винниками

Тетяна Пасічник

У п’ятницю, 22 листопада, львів’янка Анастасія Карп’як зареєструвала петицію з проханням вирішити проблему заторів у Личаківському районі. Жінка там мешкає. Каже, останнім часом на перехресті Личаківська-Пасічна утворюються довжелезні корки.

«На це перехрестя з’їжджаються жителі Винник і мікрорайону Пасічний. Зранку, буває, там можна півгодини, а то й годину простояти. І машини, і маршрутки – стоять всі, – розповідає Анастасія. – Проблема щоразу стає гострішою, адже Личаківський район активно розбудовується. Останніми роками з’явилося багато новобудов, відповідно, побільшало людей і машин. Якщо місто не почне розвивати дорожню мережу, через кілька років будемо мати суцільний транспортний колапс».

Жінка зазначає, користування громадським транспортом не вирішує проблему.

«Гіпотетично, можна всіх мешканців «пересадити» на громадський транспорт. Однак якісний доїзд до міста з приміських поселень, перехоплюючі паркувальні майданчики, міські вузлові автостанції та транспортні розв’язки на в’їздах до міста таки необхідно будувати», – додає.

Авторка просить депутатський корпус у бюджеті Львова на 2020 рік передбачити кошти на початок будівництва дорожньої інфраструктури, що полегшить транспортне сполучення між Личаковом, Пасічною та Винниками.

Петицію вже підписало 280 осіб. Щоб у мерії розглянули проблему, потрібно набрати ще 220 підписів.

Підтримати петицію можна тут.

Фото (ілюстрація): Варіанти

  • 0
  • 4130
Схожі новини