Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’яни, які не приберуть за своїми собаками, збідніють
12 Березня, 09:21

Львів’яни, які не приберуть за своїми собаками, збідніють

 

Вчора Львівська міська рада зобов’язала власників собак прибирати за своїми улюбленцями. Це стало одним з нових правил благоустрою міста. Якщо хтось ослухається, заплатить штраф від 340 до 1320 грн, зазначають у прес-службі мерії.

Раніше містян зобов’язувала прибирати за собаками лише ухвала депутатів міської ради. Люди часто уникали покарання. Тепер це питання регулюється законодавстом. У законі йдеться не лише про власників собак, а й про людей, які їх вигулюють. Прибирати за тваринами потрібно у під’їздах, на сходових клітках, у ліфтах, на доріжках, тротуарах, газонах.

До 30 квітня департамент містобудування спільно з районними адміністраціями має представити кампанію для інформування мешканців міста про дотримання Правил благоустрою та можливих наслідків за їх недотримання.

До 1 квітня виконком ЛМР має ухвалити рішення про надання посадовим особам права складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Депутат Андрій Карбовник попросив дати протокольне доручення відповідальним особам, щоб привести станції для прибирання екскрементів до належного стану та знайти для них балансоутримувачів.

Фото: ілюстративне

Схожі новини