Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин Олег «Тягнизуб» – у Книзі рекордів Гіннеса
27 Грудня, 21:03

Львів’янин Олег «Тягнизуб» – у Книзі рекордів Гіннеса

Львів’янин Олег Скавиш на прізвисько «Тягнизуб» потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Відповідний диплом силачу вручили сьогодні в Одесі. 30 жовтня на території Іллічівського судноремонтного заводу він продемонстрував неймовірну міць – перетягнув зубами судно вагою 614 тонн, передає УНІАН.

Цим перевищив попереднє світове досягнення майже на 40 тонн. За 2 місяці комісія зібрала всі докази та документи для зарубіжних фахівців. Президент Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін розповів, що випадок із встановленням і реєстрацією даного світового рекорду є унікальним, бо зазвичай на таку процедуру треба не менше року.

«Це дуже складна бюрократична процедура. Нам навіть довелося діставати сертифікат відповідності для приладу, заміряли рівність поверхні причалу”, – каже Зорін.

Свій рекорд Скавиш присвятив захисту бездомних тварин. Цей здобуток є ювілейним для нашої держави. Адже «Тягнизуб» став п’ятдесятим українським рекордсменом-стронгменом, чиє ім’я внесено до Книги рекордів Гіннесса.

Схожі новини