Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин просить врятувати кохану дівчину: у неї діагностували пухлину головного мозку
30 Червня, 14:59
logo-black

Львів’янин просить врятувати кохану дівчину: у неї діагностували пухлину головного мозку

Тетяна Пасічник

Львів’янин Богдан Ковальський просить в усіх небайдужих допомоги. В його 20-річної дівчини  Альони Денисюк діагностували гідроцефалію і пухлину головного мозку. Дівчина родом з Ковеля.

“Наприкінці березня в Альони почались головні болі. Її боліла голова щоразу частіше, – розповідає Богдан Ковальський. -У квітні ми обстежились у Львові, у медичному центрі Святої Параскеви. Після зробленого МРТ нам сказали одразу діагноз. Це було 8 травня, як сьогодні пам’ятаю”.

Альона з Богданом одразу поїхали у Київський міжнародний центр нейрохірургії на консультацію.

“Нам сказали, що у червні приїде американський лікар і зможе прооперувати. Ми вже вирішили чекати його, – каже. – 11 червня відбулась операція. Пухлину видалили, однак частина все ж залишилась у мозку. Вона агресивна, дуже швидко росте, тому нас чекають ще хімії та радіотерапія”.

Богдан Ковальський також надіслав запити у німецьку та ізраїльську клініки. Надіється, іноземні медики допоможуть їм у лікуванні.

“Наступного тижня Альона повинна зробити друге МРТ. Результати ми надішлемо в іноземні клініки. Тоді знатимемо, як рухатись далі, – розповідає Богдан. – Я багато дізнавався за лікування за кордоном. Кажуть, набагато ефективніше. Дуже хочу, щоб Альоні випала така можливість. Розповідали, що у німецькій клініці лікують новим методом – імунотерапією. Він допомагає організму боротися з раком. Натомість хімія вбиває як шкідливі, так і корисні клітини”.

Вартість операції, яку зробили Альоні у Києві, – 80 тис. грн. На перебування у лікарні витратили ще 20 тис. грн.

“Зараз у нас на карточці залишилось близько 200 тисяч гривень. Ми підрахували, що на перший етап лікування потрібно не менше 300 тисяч. Прошу допомоги, адже самостійно здолати цю суму – нереально”, – додає.

Реквізити:

ПриватБанк

5168 7450 1286 6239 – Денисюк Альона Романівна

Фото: надав Богдан Ковальський

Схожі новини