Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин Тарас Козак став власником телеканалу «112 Україна»
16 Грудня, 09:07

Львів’янин Тарас Козак став власником телеканалу «112 Україна»

Нардеп від “Опозиційного блоку” Тарас Козак заволодів телеканалом “112 Україна”.  Інформація про це міститься на російськомовному сайті каналу.  Раніше “112 Україна” належала швейцарській компанії Plirofories AG.

 

«Я впевнений, що ми зможемо закріпити лідерські позиції каналу в інформаційному сегменті і зробити його одним з кращих телеканалів України. Обіцяю забезпечити безперебійну роботу каналу незважаючи на тиск з боку влади. І, звичайно, гарантую відсутність будь-якого втручання в редакційну політику “, – заявив Тарас Козак.

 

Тара Козак – відомий бізнесмен на Львівщині, був депутатом Львівської обласної ради IV та VI скликань.  3 2014-го року – нардеп від Опозиційного блоку, до якого увійшли колишні регіонали. Голосував проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Є членом комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Заступник голови ГО «Центр Правова Держава», керівником якої є олігарх Віктор Медведчук.

 

Схожі новини