Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин у Бразилії розповів, як вирішити сміттєву проблему: додому привіз нагороду
28 Жовтня, 12:08

Львів’янин у Бразилії розповів, як вирішити сміттєву проблему: додому привіз нагороду

Львів’янин Дмитро Солом’янюк здобув бронзову нагороду на міжнародному конкурсі MOSTRATEC, який відбувався у Бразилії. Студент презентував метод боротьби з пластиковими відходами та сміттєзвалищами, розповідають у Львівській міській раді.

«Дмитрові вдалося отримати бронзову медаль на одному з найбільших світових конкурсів наукових проєктів MOSTRATEC 2019, який відбувався у Бразилії. У цьому конкурсі Україна брала участь вперше. Дмитро Солом’янюк є випускником Львівського технологічного ліцею, зараз є студентом київського вишу», – зазначили у прес-службі ЛМР.

Конкурс відбувався 22-24 жовтня. Призові місця посіли двоє українців – Дмитро Солом’янюк та Ольга Харасахал з Маріуполя.

«Це дуже важливо, щоб українська молодь мала можливість показувати свої відкриття на міжнародних заходах, знаходити там друзів та однодумців. Щороку сотні дітей стають освітніми дипломатами України, а їх перемоги допомагають нам по-іншому відкрити Україну світові!» – зазначив керівник делегації, заступник директора НЦ «МАНУ», радник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець.

Дмитро Солом’янюк є випускником Львівського технологічного ліцею та вихованцем МАНУ.

Маріупольська учениця Ольга Харасахал, яка запропонувала метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкозахворювань, виборола золоту медаль і особливу відзнаку світового товариства «Вільна наука» з правом наукової публікації.

Фото: ЛМР

Схожі новини