Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин упіймав шахрайок, які збирали гроші начебто на храм
10 Березня, 20:52
logo-black

Львів’янин упіймав шахрайок, які збирали гроші начебто на храм

Сьогодні по обіді львів’янин Володимир, виходячи з Першого театру на вул. Гнатюка у Львові, виявив двох шахрайок, які збирали в людей гроші начебто на будівництво храму.

«Ходив із дитиною на виставу. Після завершення дійства до людей біля гардеробу почали підходити двоє жіночок і просити гроші, начебто на будівництво церкви. До мене підійшли вже наприкінці. До того вже в десятка людей зібрали гроші і записали їхні імена, щоб нібито подати для подяки на Службу Божу. Коли виходили, почали мені «давити» на совість. Та коли я сказав, що вони шахрують, то звинуватили в гріхах, а після того, як запропонував дочекатися приїзду поліції,  жіночки почали втікати, а я за ними з дитиною на руках», — розповів львів’янин Володимир.

 

Жінки в довжелезних чорних спідницях із вервичками та іконками в руках побігли вулицею Наливайка. Одна потім звернула до театру Курбаса, а інша — на Городоцьку.

 

bezymyannyj123-2

«Одну жінку мені вдалося наздогнати вже в маршрутці. Допомогли пасажири і те, що водій почекав. Перехожий зупинив поліцейську машину, яка якраз проїжджала поруч. Так нам разом вдалося затримати одну зі шахрайок. Через гарячу лінію я офіційно зареєстрував у поліції заяву  про шахрайство. Думаю, для цих жіночок таке збирання грошей — не вперше. Переконаний, що встановити особи шахрайок не мало би бути складно. Зрештою, в театрі є відеокамери, тож можна відстежити їхні дії. Було би бажання довести цю справу до кінця », — додав Володимир.

 

Пан Володимир переконаний, що коли справді будують храм і потребують допомоги, то не просять на це гроші на вулиці чи в театрах. А священик виголошує про це парафіянам після богослужіння.

 

 

Фото в тексті: автор п. Володимир

Головне фото: ілюстративне

Схожі новини