Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин, який погрожував підірвати ресторан у Винниках, виявився дезертиром
13 Травня, 13:05

Львів’янин, який погрожував підірвати ресторан у Винниках, виявився дезертиром

Учора ввечері, 12 травня, близько 22.40 поліцейські затримали 27-річного львів’янина, який захопив ресторан “Святослав” у Винниках та погрожував підірвати гранату. Чоловік виявився курсантом львівської Національної академії сухопутних військ і учасником АТО, оголошеним у розшук як дезертир, передає Zaxid.net.

Зазначимо, перед тим, як зайти до ресторану, хлопець погрожував людям на парковці. Потім він зайшов до приміщення ресторану, де зараз триває ремонт. Вже там він заявив, що підірве ресторан і всіх, хто всередині.

Начальник поліції Львівщини Василь Віконський розповів, що переговори із зловмисником тривали близько трьох годин. Чоловік не висував жодних вимог, лише погрожував підірвати усіх.

«У нього різко змінювався настрій. Ми бачили на камерах, що в руках в нього не було ніякої вибухівки, але він був одягнений у куртку-бомбер і ми вагалися, чи немає у нього вибухівки під цією курткою. Ми з ним спілкувалися дуже акуратно, а на місце привезли ще й маму, однак вона не змогла вийти з ним на контакт. Він був у пригніченому емоційному стані», – каже Віконський.

Врешті поліцейським вдалося відволікти увагу чоловіка і силоміць затримати його. Після затримання у львів’янина не виявили жодної вибухівки. Поліцейські оглянули приміщення і теж нічого не знайшли. Крім того, затриманий не зміг пояснити, чому погрожував підірвати себе, і людей. Він просив лише пити та казав, що у нього терпнуть ноги. У чоловіка вже взяли кров на аналіз та призначили психологічну експертизу.

Фото: поліція Львівщини.

dsc_8370
dsc_8401
  • 0
  • 1699
Схожі новини