Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів завтра попрощається з двома Героями
17 Серпня, 18:44

Львів завтра попрощається з двома Героями

Завтра, 18 серпня, Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Івана Тимціва поховають на Личаківському кладовищі, а Олега Станька – у Рясному за бажанням рідних. Міська рада закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
ivan-tymtsiv

31-річний Іван Тимчців навчався у ліцеї №46 імені В’ячеслава Чорновола. Після здобуття професійно-технічної освіти вступив до Національного університету «Львівська політехніка». Закінчив кафедру військової підготовки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Учасник Революції Гідності, один із організаторів «Львівського Євромайдану». Виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. У мирний час був приватним підприємцем. Захоплювався гірським туризмом.

Із перших днів війни захищав Україну у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Івана Тимціва залишилися батьки, тітка, дядько та двоюрідні брати.

oleh-stanko

36-річний Олег Станько народився у Жидачеві. Згодом переїхав до Львова. Навчався у середній загальноосвітній школі №92. Закінчив Львівський медичний фаховий коледж «Монада». Після завершення навчання вступив на військову службу.

У 2015 році виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. У мирний час працював на приватному підприємстві з виробництва вікон.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Бойовий медик. Служив на сході України у лавах 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Олега Станька залишилися батько, двоє братів, наречена та хрещена донька.

Схожі новини